Opravy a úpravy oděvů, šití na míru v Praze

Po - Čt    10:00 - 17:00
Pá           Mimo provoz

So            mimo provoz

Ne            Mimo provoz

Praha 7, ul.Bubenská 421/3

t.č775-928-416 

Když se obrací na krejčovství Medulka v Praze, aby Vám ušili svatební nebo společenské šaty, musíte si uvědomovat, co přesně chcete. Měli byste vědět, co potřebujete ušit, mít představu jak mají šaty vypadat a kolik jste za ně ochotní utratit. Měli byste vědět, jestli to bude pouze svršek, který potřebujete mít na sobě jen pár hodin v rámci splnění nějaké povinnosti, nebo jestliže šaty stanou exkluzivním skvostem, jedinečným, jako obrazy světoznámých malířů.   Teď jsme popsali dva protipóly, ale lidé většinou hledají kompromis – pěkné šaty za rozumné peníze. Abyste byli v obraze, rozdělíme šaty do různých cenových skupin a popíšeme rozdíly mezi nimi.   Do kategorie 3 jsou zařazené šaty ušité nebo koupené pro splnění povinnosti, tyto šaty jsou od toho, aby Vás nechali být. Podobné šaty najdete ve všech internetových a kamenných obchodech za 2000 až 3000 Kč. Šaty ušité dle univerzálního střihu jsou většinou beztvaré a málo komu pádnou, navíc jsou z levných umělých tkanin, nemají přídavek materiálu na švech a švy samotné nejsou entlované. Cena takových šatů je 2000 Kč včetně materiálu.   Do kategorie 2 jsou zařazené o něco kvalitnější, díky práci krejčího, šaty, ušité z levných materiálů, jako polyester apod. Výhodou této kategorii, v porovnání s 3 je to, že střih je doladěn krejčím a švy jsou entlované. Cena šatů je 400é až 6000 Kč.     Kategorie 1 zahrnuje šaty ušité přesně na míru, rozstřihání látky se provádí ručně, přídavek materiálu na švech je 4 cm, co dovoluje v případě potřeby upravovat velikost. Okraje šatů jsou entlované, materiál volí zákazník (cena materiálu není zahrnuta v ceně šatů). Cena ušití šatů z této kategorie v Praze je od 5000 Kč, dle designu a materiálu.   Kategorie Luxus – do této kategorie je zařazena většina svatebních šatů, co nevěsty objednávají dle fotek z katalogů v pražských salonech. Svatba je jedinečným zážitkem pro každou ženu. Občas příprava je dlouhá a komplikovaná a přináší nevěstě spoustu vzrušujících okamžiků. Svatební šaty z našeho krejčovství jsou ušité na míru s přihlédnutím k specifičnosti postavy, všechny střihy jsou vyplněné ručně a během dvou zkoušek přizpůsobíme šaty postavě. Materiály, které se použijí, můžou být umělé nebo přírodní, dle přání nevěsty. Krajky jsou dle speciální objednávky z Itálie a Francie. Zpravidla, šaty ušité dle individuální zakázky, neliší se kvalitou od svatebních šatů známých značek a cenově jsou 3 až 4krát levnější. Cena ušití svatebních nebo společenských šatů z této kategorie v Praze je od 8000 do 25000 Kč, dle designu a materiálu.         

Kategorie PREMIUM – zvláštní kategorie kvality a materiálů. Šaty ušité v kategorii PREMIUM se ničím kromě ceny neliší od luxusních šatů z nejlepších kolekcí věhlasných módních domů. Kvalita nejvyšší úrovni, přepych a individualita zaujmou všichni, co se vyznají v módě a stylu. Přičemž svatební nebo společenské šaty ušité v Praze Vám vyjdou 10krát levněji, než šaty světových značek. Cena ušití společenských nebo svatebních šatů v Praze v kategorii Premium je od 25000 Kč, konečná cena se odvíjí od spousty faktorů a může vyšplhat dost vysoko, což stejně bude výhodnější, než kupovat značkové šaty od vedoucích módních domů. 


 

 
 
 

Večerní šaty

Obchodní kostýmy

Naši prácí

Úpravy a opravy kožených oděvů.

 
 

Opravy oděvu v Praze, zkrácení kalhot v Praze

Je dobře známo, že prázdniny jsou časem na cestování - pro někoho je to výlet do jiného města, pro někoho do jiné zemi, a někdo hledá dobrodružství na jiném kontinentu. Při cestování získáváme nové zážitky a zkušenosti, odpočíváme si od každodenních problémů a budujeme plány do budoucna, porovnáváme své město s místem, kde pobýváme jen dočasně, a svůj styl života se životem místních obyvatel. A každá cesta, stejně jako život, se skládá ze stovek malých okamžiků, momentálních zážitků a nepředvídatelných malicherností. I na cestách nás potkávají potíže se zdravím, vyvolané změnou časového pásma, jídelníčku nebo klimatu, se správným načasováním nebo i s poškozením naších věcí. Díky tomu, že takové problémy nás potkají v novém prostředí, hned se nám zdají větší a závaznější. Kde máte hledat pomoc?
Přijedete-li do České Republiky a ocitněte-li se v Praze, najdete v tomto městě, v srdci Europy mnoho rusky mluvicích obyvatel. Spousta z nich má vlastní firmy a s radostí Vám pomůžou vyřešit problémy s dopravou, zdravím nebo opravou oblečení v Praze. Ceny za tyto služby, jsou o něco nižší než v sousedním Rakousku nebo Německu, a turistům z Izraele připadají jako z pohádky. Například zkrátit kalhoty v Praze můžete za 200 až 300 Kč, 100 Kč zaplatíte za zašití díry, a záplata na oblíbených riflích Vám stane pouhých 200-300 korun. Zpravidla  krejčovství v Praze pracují od rána do večera, což umožňuje odevzdat věc ráno a vyzvednout ji už ten večer.
Důležité je vědět předem, že zde je možnost si využit opravy oděvů v Praze, nebo koupit nové oblečení a ušit ho na míru, zkrátit nebo prodloužit oblečení v Praze. Můžete být v klidu, protože nic Vás nepřekvapí a budete vypadat skvělé.

 Zakázkové šití

Zejména je žádané šití oblečení pro pánů a dam na zakázku, protože si je obvykle řídí na několik sezón a chtějí, aby se líbili sobě i ostatním. Krejčovství Medulka kvalitně šije pánské svrchní oděvy (kabáty, pláště do deště, ovčí kabáty, kožichy , bundy,kožichy) a šije dámské oděvy (kabáty a krátké kabáty, ovčí kožichy) v široké škále stylů, pro všechna roční období levně podle pro Vámi vytvořených skic nebo podle modelů z katalogů módních časopisů a top módních domů: pro zimu, celosezónní, podzim, na jaro a léto.Katalogy v krejčovství jsou aktualizovány sezónně, takže držíme krok se současnou modou a nabídneme Vám možnost, ve které se budete cítit pohodlně a sebejistě.

Kromě šití kůže, ovčích kabátů a ostatních svrchních oděvů v našem krejčovství v Praze budeme moci provádět opravy a renovace , opravy a výměny jednotlivých dílů, zkrácení srsti (kabát z ovčí kůže, srsti) nebo délku rukávů, nahradit límec, změnu na jiný model srovnatelně s cenami v Praze.

Všechní krejčové a švadleny mají zkušenosti s opravami různého oblečení od nejpropracovanějších po jednoduché. Pro opravy oděvů využíváme nejnovější technologické nástroje a postupy, který změní běžné opravy v současné omlazené oblečení. To platí zejména pro kožichy, kožené oděvy, kožešiny a kožené výrobky.

Krejčí provádí každou opravu za přijatelnou cenu od složitých oprav a úprav oděvů k drobným opravám (výměny zipů, zcelování látky, odstraňování děr a popálenin) nejen svrchního ošacení, ale obecně jakýchkoli textilií, pletenin, kůže a kožešin.
Provádíme nejen opravy oblečení, ale šití na míru oblečení pro muže a ženy pro různá období: Každodenní, na dovolené, pro podnikání, rekreaci a všechny životní události.

V našem krejčovství můžete levně ušit si pánské sako. Detaly podšívky saka v krejčovství připouje me ručně jemnými stehy pro zachování přirozeného vzhledu tkaniny aby vypadaly elegantně.

Spolu z oblekem nebo odděleně od něj si v krejčovství můžete dát objednávky košile. V našem krejčovství v Praze je možné přizpůsobení značkové pánské košile z bavlny ušít, popelíny, Oxfordu, hedvábí v různých stylech a barvách od typických klasických až po ty exkluzivní, štíhlé linie a volný styl, s různými povrchovými úpravami. Šití košile v našem krejčovství Medulka, dokonale sedí na Vaší postavě.
Vestu lze si objednat jako samostatný prvek nebo jako dodatek obleku trojka.V dnešní době dívky i ženy spolu s muži pracují ve všech oborech podnikáni, dost často se můžeme setkat se ženou která řídí velkou firmou nebo dělá jednatelku. V tom případě image a styl oděvů ladi-podnikatelky má velky smysl a je moc důležitý. Každá ředitelka firmy v průběhu práce má spoustu schůzek, pohovorů a obědů s partnery, víme že první dojem při setkání je důležitý a pro ženy platí, dvojnásob, protože partnerům-mužům potřebuje prokazovat svoji zkušenost a praxi i není nic lepšího než na začátku efektně šokovat nového partnera nádherným oblekem nebo šatem pak prokázat svě schopnosti.
Pro dámy z byznysu je nevhodné obléknout si neformální oděv nebo nějaky alternativní oděv , nejlépe bude vypadat oděv klasický, kléry je modní vždy ale jestli žena hodně pracuje nemá čas běhat po obchodech a hledat vhodné a krasné oblečení. Nejvhodnějším řešením by měla být služba krejčovství v Praze, které Vám nabízí individuální krejčovou .

Mnoho krát jsme slyšeli na TV slova, image a styl , co vlastně znamenají tato slova a co vyjadřují ? Za první se to vyjadřuje v kvalitě oděvů v ich modním odráží tento výhled lze srovnat s vizitkou známého úspěšného podnikatele. Podporovat svůj image není snadné když usilovně pracovat ale, kdybyste měla individuální švadlenu v krejčovství neměla byste s tím problém .
Jak to funguje: na začátku našeho seznámení se musíte dostavit do krejčovství aby švadlena vzala Váše míry,další pro opravu a úpravu oděvů stačí jen poslat e-mailem foto věci která Vám libí a naše švadlena udělá individuální střih a připraví Váše šaty, kabát nebo oblek ke první zkoušce. Úspěšná podnikatelka bude mít možnost stavit v dobe pro ni vyhovující ( naše krejčovství otevřeno od 10 do 19. hodin večer.
Můži mohou nosit jen dva obleky ročně i to bude dobře ale jestli význačná žena bude mít jen dvoje šaty, bude to divné a výjimečné pro to že oděv pro ženy není jenom oděv je to součástí úspěšného obrazu, záruka jistoty , klíč k úspěchu a způsob vyjadřování spolu s make-up a účesem, oděv pomáha žene cítit si sebevědomě a báječně. Dámy v biznesu musí dobrě sledovat a často obnovovat šatník , šití oděvů na míru může byt způsobem rekreace a odpočinek proto je moc důležité, aby zákazník a švadlena našli mezí sebou společný jazyk a pochopení.

V našim krejčovství všechny švadleny a Krejčové umějí spolupracovat s VIP zákaznicí, umějí nabídnout nelepší a doporučit ušit oděv aby dobře a krasně seděl na postavě a byl podle stylu a příležitosti. Vážíme si Vás času a rádi Vám nabídneme příjemnou službu, individuálního poradce na opravy a úpravy oděvů v Praze.

Nezapomeňte prosím vyplnit své jméno a zadejte své míry v centimetrech do příslušných políček. 
Po vyplnění stiskněte tlačítko pro odeslání.

 
 
 

© Copyright medulka.com